Вітаємо Олександра Савицького з Днем народження!

3 травня 2022 року 51 рік виповнився головному тренеру та генеральному менеджеру ХК «Кременчук» Олександру Савицькому!

Олександр Савицький - відомий у минулому гравець збірної України. Він одинадцять разів виступав за головну команду країни на Чемпіонатах світу (чотири - у Найвищому дивізіоні), автор першої шайби українців, неодноразово ставав Чемпіоном країни.

Як головний тренер національної збірної Олександр Валерійович вигравав у 2016 році Чемпіонат світу у Першому дивізіоні-В зі збірною України, піднявши українську команду до групи А.

У 2020 році Савицький вперше в історії привів ХК «Кременчук» до перемоги у національній першості України, коли кременчуцька команда переграла у драматичному фіналі «Донбас» 4-3 у серії! Цей фінал хокейні експерти та вболівальники вважають найцікавішим в історії нашої країни. Нагадаємо, що перемогу кременчужани вирвали в додатковий час в останньому матчі (3:2). Вперше в історії місто Кременчук стало найсильнішим в Україні в олімпійських командних видах спорту.

У сезоні-2021/22 ХК «Кременчук» знову був одним з головних претендентів на золоті медалі, але війна завадила побачити кульмінацію розв’язки Чемпіонату України. Ми віримо, що Україна переможе загарбника та наші вболівальники ще побачать багато цікавих хокейних матчів національної першості, де безумовно, така постать, як Олександр Савицький, додає цікаві та незабутні кольори нашому хокею.

Вітаємо Олександра Савицького з Днем народження! Бажаємо мирне небо над головою, щастя, здоров’я, нових перемог у житті та на хокейних майданчиках!

Колектив ХК «Кременчук»