Олександр Савицький та Ігор Чибирев відповіли на питання ЗМІ в післяматчевій ZOOM-конференції

Головні тренери «Кременчука» і «Донбасу» Олександр Савицький та Ігор Чибирев в післяматчевій ZOOM-конференції відповіли на питання і ЗМІ і оцінили очну зустріч в рамках 30-го туру УХЛ Паріматч.

 

- Буліти - це перевірка майстерності або ж лотерея?

Олександр Савицький: Як на мене, буліти - це майстерність.

Ігор Чибирев: Я теж вважаю, що це все ж більше майстерність. Десь, звичайно, везіння є, але в більшості - це майстерність гравців.

- Як загалом можете оцінити сьогоднішній матч і що стало причиною результату на табло?

Ігор Чибирев: Я вважаю, що обидві команди грали добре. Всі розуміли, що це важливий матч, тому були обережними, допускали помилки. Гра була рівною і тому все дійшло до булітів.

Олександр Савицький: Хочу додати, що в таких іграх - хто більше помилився, той і програв. Не можу сказати, що ми ідеально грали, але такі промахи, коли нам забивали голи, неприпустимі. Треба більш надійніше грати в таких моментах - простіше зіграти, викинути шайбу і все.

Я вважаю, що моменти помилок, вони неприпустимі в таких іграх. А так, згоден - гра була рівна, швидка, цікава. Мені сподобалася.

- Для «Кременчука» - це вже друга булітная серія за тиждень. Це для команди перевірка нервів?

Олександр Савицький: Так, не шкодують моїх нервів хокеїсти і доводять до такого. Я жартую звичайно. Насправді, хокей в УХЛ зараз тим і цікавий, що будь-яка гра непередбачувана і нерви робить всім - і тренерам, і вболівальникам. Але, знову-таки, хокей - це хокей. Хлопці стараються, до кінця віддаються, тому такі матчі виходять.

- У грі було замало вилучень. З чим це пов'язано?

Олександр Савицький: Хокей - не балет, тому хлопці поставили грі такий жорсткий темп, терпіли, намагалися битися. Тут все - від настрою. Дві команди продемонстрували хороший, жорсткий і атлетичний футбол.

Ігор Чибирев: Та й судді сьогодні дали пограти - підтримували темп, який задали команди.

- «Кременчук» на старті сезону програвав матчі головним конкурентам за найвищі місця в таблиці, йшов на третьому рядку. Зараз повернув собі друге місце і до цього матчу з «Донбасом» здобув 12 перемог поспіль. Можна сказати, що зараз «містяни» знайшли свою гру?

Олександр Савицький: Зараз ми налаштовуємося окремо на кожен матч. А як воно було чи як воно буде, знайшли, не знайшли - покаже тільки час. Тому є гра - ми налаштувалися, повністю віддалися і пішли далі. Мені важко судити, знайшли чи ні. Є гра, «є день - є їжа».

- Якщо говорити в загальному про чемпіонат - наскільки виріс цей сезон і наскільки стало складніше і цікавіше грати?

Олександр Савицький: Зараз рівень всіх команд в чемпіонаті вирівнявся і кожна гра непередбачувана - з будь-яким суперником. Я гадаю, що через це піднявся вище рівень і самого чемпіонату. Якщо говорити про сам хокеї, то так, додалися майстри, звичайно, збільшилися швидкості. Але за рахунок того, що рівень всіх 8 команд зрівнявня, інтерес хокею піднявся.

Ігор Чибирев: Рівень хокею дуже підріс в цьому сезоні і дуже нелегко грати з кожною командою. Скрізь вистачає гравців, які можуть зробити результат. Тому так, рівень виріс.