Артур Чолач зробив вкидання під час класики спадщини НХЛ разом з Уейном Грецьки

Учора, 13 березня, у Хамільтоні у НХЛ відбувся матч класики спадщини. Символічне вкидання на церемонії відкриття зробив український захисник Артур Чолач, обраний «Вегас Голден Найтс» у шостому раунді (№ 190) драфту НХЛ 2021 року, у компанії найкращого бомбардира в історії НХЛ Уейна Грецькі.

«Він легенда», — сказав Чолач за кілька хвилин після того, як дізнався про це. «Це велика честь стояти поряд із ним. Думаю, я нервуватимуся, але постараюся не тремтіти. Але я стоятиму поруч із Великим».

Вкидання шайби перед грою стало ще символічнішим, коли Чолач зняв майку своєї команди «Баррі», щоб показати джерсі збірної України. Нагадаємо, що Артур Чолач родом із Новояворівська.

«Я просто хочу подякувати НХЛ. Вони не залишилися осторонь подій в Україні та допомагають показати, що насправді відбувається у моїй країні», — сказав Чолач перед грою.  «Я просто хочу показати, що Україна сильна».

Представляючи Чолача, диктор сказав: «На честь Артура ми визнаємо стійких людей України, котрі сьогодні у наших думках».

Чолач сказав, що майже щодня розмовляє зі своєю родиною та друзями в Україні, і що події, що там відбуваються, викликають у нього стрес.

«Щодня страшно дивитися новини. Страшно за моїх друзів, мою сім'ю.

Моя сім'я знаходиться на заході України, приблизно за 30 кілометрів від кордону з Польщею. Там не було бомбардувань, але в суботу за п'ять кілометрів від нашого будинку бомбили найбільший військовий полігон у Європі. Тож учора було страшно. Вони в порядку. Вони просто налякані», - сказав український захисник.