Найтитулованіший клуб НХЛ «Монреаль Канадієнс» об’єднує зусилля для підтримки України

«Монреаль Канадієнс» об'єднують зусилля для підтримки України та зібрали кошти для допомоги українцям, які залишили країну через військові дії, розпочаті Росією. «Канадієнс» оголосили, що підтримають ЮНІСЕФ у наданні термінової гуманітарної допомоги жертвам збройного конфлікту.

«Війна в Україні становить безпосередню загрозу життю та благополуччю 7,5 мільйонів дітей країни. За останні два тижні раптова ескалація бойових дій в Україні призвела до того, що понад мільйон людей залишили країну, а сотні тисяч сімей стали вимушеними переселенцями. Оскільки війна продовжує спустошувати країну, ЮНІСЕФ звертається із закликом до пожертв для надання життєво важливої ​​підтримки дітям та їхнім сім'ям в Україні та сусідніх країнах», - йдеться у повідомленні клубу.

Щоб підтримати ці зусилля на одному з матчів Монреаль Канадієнс збирали грошові пожертвування. Крім того, дитячий фонд «Монреаль Канадієнс» як виняток пожертвує кошти в Надзвичайний фонд ЮНІСЕФ для України.

Також уболівальники канадського клубу могли зробити свій внесок, зробивши пожертвування онлайн. До того ж, усі охочі висловити свою підтримку можуть придбати лімітовані футболки Montreal Canadiens та Laval Rocket з українським прапором. Весь прибуток від продажу цієї спеціальної колекції також піде в ЮНІСЕФ.

«Кошти, зібрані в рамках цих ініціатив, дозволять ЮНІСЕФ розширити свої гуманітарні операції в Україні та серед біженців у сусідніх країнах. У Молдові, Польщі та Румунії ЮНІСЕФ створює безпечні зони, які надають необхідну підтримку подорожуючим сім'ям та дозволяють виявляти несупроводжуваних дітей, забезпечувати їх захист та приділяти увагу возз'єднанню сімей», - зазначив канадський клуб.