Олександр Савицький: «Хлопці билися та старалися до останньої секунди гри»

Головний тренер ХК «Кременчук» Олександр Савицький про матч з «Соколом» на Кубку Кременчка-2021:

- Поздоровляю «Сокіл» з перемогою на турнірі. …На кожну гру кубку ми робили різні варіанти ланок, хотіли перед стартом чемпіонату УХЛ перевірити якомога більше гравців, щоб вже визначиться зі складом. Може десь нас незіграність і підвела. А так взагалі хлопці старалися, билися, тільки забивати голів більше треба.

Тиждень до чемпіонату, але немає ні його регламенту, ні - календаря. Тому затягуються перегляди гравців, змінюємо п'ятірки, намагаємося знайти найкращі поєднання.

- Наскільки на ваш погляд на результат матчу вплинули численні видалення, адже по суті долю матчу вирішили два голи Міхнова, коли кременчужани пропускали 3 на 5?

- Так, було багато вилучень, що позначилося на наших спецбригадах в більшості та меншості, втома була і накопичувалася. Можливо через це не вистачило на кінцівку матчу, сил дотиснути та зрівняти рахунок. Але, повторюся: хлопці билися та старалися до останньої секунди гри.

- Наскільки зіграло роль в поєдинку, що у «Сокола» після вчорашніх ігор було на чотири години більше для підготовки до сьогоднішньої зустрічі? Все-таки три матчі за три дні на турнірі...

- Думаю не дуже зіграло, так як ми змінювали склад на гру. Та й ми зараз в гарній фізичній формі.

- До старту чемпіонату залишилося трішки, на що звернете зараз увагу?

- Визначимося зі складом. Деякі хлопці покинуть команду, і будемо в більш усіченому складі готується до чемпіонату.