Оновлений медичний протокол гравців збірної України U20 на зборах у Кременчуці

Уже 25 липня стартують навчально-тренувальні збори команди U20. Усі збори хокеїсти проведуть у Кременчуку і тренуватимуться на льодовій арені «Айсберг». Наразі рівень епідемічної небезпеки в Україні є низьким, зокрема, Полтавська область і місто Кременчук знаходяться в «зеленій» карантинній зоні. Так, був оновлений медичний протокол, що використовуватиметься під час зборів.

«Авжеж, усі гравці пройдуть ПЛР-тестування, уже було зроблено опитування серед хокеїстів – хто вакцинувався, а хто – ні. Тим більше, усі хлопці пройшли поглиблене медичне обстеження в закладах системи надання лікарсько-фізкультурної допомоги й були допущені до навчально-тренувального процесу. Також «традиційними» залишаються такі протиепідемічні заходи, як дотримання маскового режиму та правил самоізоляції, використання антисептиків», – розповів головний лікар збірних України з хокею Володимир Секретний.

Зазначимо, що збори команди U20 триватимуть до 30 липня, повідомляє сайт ФХУ.

Нагадаємо, що кандидатами до української «молодіжки» є два гравці ХК «Кременчук» - нападник Тимофій Савицький та універсал Гліб Варава.